Обчисли значення виразів. Склади по дві рівності на віднімання. 672 + 200 350 + 210 480 + 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Костюнина Екатерина.

Ответ:

672 + 200 = 872 \\ 350 + 210 = 560 \\ 480 + 60 = 540

Отвечает Ставрова Карина.

Ответ:

672+200=872

350+210=560

480+60=540