1. Обчисли значення виразу: (-1)⁵ - (-3)² + (-4)³А 54; Б 74; В-74; Г інший варіант відповіді:​


Ответы на вопрос

Отвечает Кинзягулова Назгуль.

Ответ:

-74

Пошаговое объяснение:

(-1)⁵ - (-3)² + (-4)³=-1-9-64=-74