При якому значенні тричлен х²-4х+11 набуває найменшого значення?​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Олег.

x² - 4x + 11

(x² - 4x + 11)' = 2x - 4

(x² - 4x + 11)'' = 2 > 0 => єдиний екстремум функції - мінімум

2х - 4 = 0

х = 2

Відповідь: при х = 2.