Якого найменшого значення і при якому значенні зміною набуває вираз Х(во второй степени)+14х-16


Ответы на вопрос

Отвечает Канаметова Алина.
X^2-4x-5=(x^2-4x+4)-9=(x-2)^2-9,так як квадрат виразу невідємний і найменше його значення 0, тонайменше значення виразу x^2-4x-5 буде 0-9=-9 і досягається воно тоді колих-2=0 тобто при х=2Відповідь: вираз x^2-4x-5 набуває найменшого значення -9 при х=2