Міжміський автобус від'їхав від автостанції o 9:30, і прибув до місця призначення о 14:30,

подолавши 335 км. З якою швидкістю їхав автобус?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Андрей.

Ответ:

67 км/год

Пошаговое объяснение:

14:30 - 9:30 = 5 (год.) автобус був у дорозі

335 : 5 = 67 (км/год) швидкість автобуса