Знайти суму всіх чисел: а) що розміщені на координатній прямій між числами -5,1 і 3,8; б) що

задовольняють нерівність -3,27 < x < 5,2

Ответы на вопрос

Отвечает Хартов Борис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А)

На координатной прямой, между числами -5,1 и 3,8 расположены целые числа, такие как :

-5; -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3.

Найдём сумму этих чисел :

-5 + (-4) + (-3) + (-2) + (-1) + 0 + 1 + 2 + 3 =

-5 - 4 - 3 - 2 - 1 + 0 + 1 + 2 + 3 = -9

Ответ: -9

Б)

-3,27 < х < 5,2

х = -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4; 5.

Найдём сумму этих чисел:

-3 + (-2) + (-1) + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 =

-3 - 2 - 1 + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 = 9

Ответ: 9