2. Розв'яжі задачу На птахофабніці всього 750 птахів. Курей і гусей було 470 птахів, а гусей і

качок – 520 птахів. Скільки було на птахофермі окремо курей, гусей і качок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(520+470-750)=240 гусей

470-240=230 курей

520-240=380 уток

а можно уравнением

х-гусей

470-х+520-х+х=750

470+520-750=х

х=240 гусей

470-240=230курей

520-240=380 уток

проверка:

240+230+280=750 всего голов птицы

Отвечает Лис Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 750 - 470 = 280 (птиц) - было уток

2) 750 - 520 = 230 (птиц) - было куриц

3) 750 - (280 + 230) = 750 - 510 = 240 (птиц) - было гусей