За перший день туристи пройшли 15,7 км. що на 3,8 км більше, ніж за другий, i на 2,3 км менше, ніж

за третій. Скільки кілометрів пройшли туристи за три днi?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошенко Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

15,7-3,8=11,9 км  -второй день

2)

15,7+2,3=18 км - в третий день.

3)

15,7+11,9+18=45,6 км  - прошли     за три дня.