Сторони одного трикуника відповідно дорівнюють: 6см, 3см, 4см. Які довжини сторін подібного до

нього трикутника, Якщо к = 1/2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо к= 1/2, то маємо:

сторони подібного трикутника

6 * 1/2 = 3 см

3 * 1/2 = 1,5 см

4 * 1/2 = 2 см