у касі було 8000 грн. упродовж дня касир видавав і приймав гроші,роблячи

записи:-130грн,+460грн,+3720грн,-60грн,-7890грн . Скільки грошей залишилося в касі наприкінці дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Алёна.

Ответ:

8000-130=7870

7870+460=8330

8330+3720 = 12 050

12 050 - 60 =11 990

11 990 - 7890 = 4100

ответ : 4100