ки задачу разом з роботом «Агент 2». Автомобіль їхав 4 год зі швидкістю 80 км/год та 2 год зі

швидкістю 110 км/год. Знайди середню швидкість руху автомобіля. помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Фадейкин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*80=320 км

2*110=220 км

320+220=540 км

4+2=6 год

540/6=90 км/год