Розв'яжи рівняння. Запиши число, яке є коренем рівняння, у вигляді суми розрядних доданків.

X÷(764-595)=60÷15 Балов 25

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

х÷(764-595)=60÷15=676