Розкрити дужки та знайти значення виразу: 1).10-(-52-10);2).-0,6+(-5,1+4,5);3).

8,3-(-5,81-4,1);4).-(13-93)-(102-43);5).(-2,5+3,6)-(9,8-7,3); Розв'язати рівняння, спростивши вираз лівої частини:9,8-(4,8+х)=1,2

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). 10-(-52-10) = 10 + 52 + 10 = 72

2). -0,6+(-5,1+4,5) = -0,6 - 5,1 + 4,5 = -1,2

3). 8,3-(-5,81-4,1) = 8,3 + 5,81 + 4,1 = 18,21

4). -(13-93)-(102-43) = -13 + 93 - 102 + 43 = 21

5). (-2,5+3,6)-(9,8-7,3) = -2,5 + 3,6 - 9,8 + 7,3 = -1,4

Розв'язати рівняння, спростивши вираз лівої частини:

9,8-(4,8+х)=1,2

9,8 - 4,8 - x = 1,2

5 - x = 1,2

x = 5 - 1,2

x = 3,8