Знайти промішки зростання спадання функцій. y=7x^3-2x срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Янко Алексей.

Ответ:

-(\sqrt14)/7 И (\sqrt 14  )/7

Пошаговое объяснение:

0=7x^3 - 2x

7x^3 -2 x= 0

x*(7x^2 - 2) = 0

x =0; 7x^2-2 =0

x= 0

\sqrt{14} и - \sqrt{14}