Обчисліть (використовуючи переставну чи сполучну властивість множення): а) 25⋅(-7,02)⋅4; б)

-8⋅4,8⋅(-2,5); в) 0,75⋅3,3⋅(-40).

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Елизавета.

Ответ:

а) 25 *4 *(-7,02) = 100*(-7,02) = - 702

б) -8 * 4,8 * (-2,5)= 8*2,5*4,8= 20*4,8=96

в) -0,75*4*33= -3*33=-99

Пошаговое объяснение: