3. Обчисли об'єм: а) куба з ребром 15 см; б) прямокутного паралелепіпеда з вимірами СРОЧНОООО

ПОДАЙЛУСТАААА

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

об'єм куба V = a^3= 15^3 = 3375 см3