4. Розв'яжи задачу. Дівчинка задумала число, потім збільшила його в 3 2/3 разаДо отриманого

добутку додала 5,4 й у результаті отримала 7,6. Яке число задумала дівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Роберт.

Ответ: задумане число 0,6

Пошаговое объяснение:

Нехай задумане число - х

3 2/3 х + 5,4 = 7,6

3 2/3 х = 7,6 - 5,4

3 2/3 х = 2,2

х= 2 1/5 : 3 2/3

х= 11/5 : 11/3

х= 11/5 * 3/11

х= 3/5 = 0,6