Укажіть два послідовних цілих числа між якими розташоване число корінь17


Ответы на вопрос

Отвечает Кутьёнкова Мария.

Ответ:

4 и 5

Пошаговое объяснение:

4=\sqrt{16}

5=\sqrt{25}

\sqrt{16}