Одночасно з Луцька до Києва і з Києва до Луцька, відстань між якими 420 км, вирушили два

автомобілі. Один - зі швидкістю 67 км/год. З якою швидкістю рухався другий автомобіль, якщо обидва рухались рівномірно і зустрілися в дорозі через 3 год? ДАЮ 27 БАЛОВ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Терских Анастасия.

Ответ:

1)67•3=201(км.)-проїхав перший.

2)420-201=219(км.)-проїхав другий.

3)219:3=73(км/год)

Відповідь:73км/год.

Отвечает Крылова Лиза.
1) 67•3=201 (км.) проїхав перший
2) 420-201=219 (км.) проїхав другий
3) 219:3=73 (км/год)
Відповідь: 73км/год