Сферу, радіус якої 5 см, перетнуто площиною на відстані 3 см від центра сфери. Знайдіть довжину

лінії перетину сфери з площиною.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Давид.

найдем радиус плоскости сечения. по теореме Пифагора
R^2=x^2+h^2
5^2-3^2=4^2
x=4 cм
L=2Пx=8П
ответ 8П см