Одна сторона поля прямокутної форми - 12,4 км, а інша – на 0,8 км коротша. Знайдіть довжину

лісосмуги, що посаджена навколо поля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.

Ответ:

Дано:

а=12,4 км

b=12,4-0,8 км

P-?

Решение:

P=(a+b)×2

P=(12,4+11,6)×2=48

Ответ: 48км.