Порівняй значення виразу a+b і c+d,якщо a= -2 1/8; b=-3,2; c=4,7; d=-10 1/40 А.a+b>c+d В.a+b

Б.a+b=c+d Г.порівняти неможливо

Ответы на вопрос

Отвечает Сакенов Бауржан.

а+b = -2,125 - 3,2 = - 5,325

c+d = 4,7 - 10,025 = - 5,325

отже a+b = c+d