Використовуючи 1/8 * (5 1/3 - 8) розподільну властивість, обчислити значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Асель.

Ответ:

1/8*(-3 1/3)=-1/8*10/3=-10/24=-5/12.