3. Спрости вираз 0,5y*200 3 знайди його значення, якщо y = 4, 6


Ответы на вопрос

Отвечает Есиркепов Жанибек.
0,5*4,6*200=460
замість у підставляємо значення 4,6
Отвечает Яковлева Диана.

0,5y*200=100у

при у=4.6,  100у=4.6*100=460

если же условие 0,5y*2003 =1001.5у

при у=4.6,     1001.5у=4.6*1001.5=4606.9