Запишіть суму нескінченої геометричної прогресії 125;-25;5;....​


Ответы на вопрос

Отвечает Веретельникова Маргарита.

Ответ:

S=104,17

Пошаговое объяснение:

q= -1/5

S=b1/(1-q)=125/(1+1/5)=125/(6/5)=125*5/6=104,17