Розвьжить рівнняня1/2х-4=3/8(х+8) умоляю помгите


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертная Софья.

\frac{1}{2x-4} = \frac{3}{8(x+8)}

Використовуємо властивість пропорції: добуток крайніх членів дорівеює добутку середних членів

3(2х-4)=1×8(х+8)

3×2х-4×3=8х+8×8

6х-12=8х+64

6х-8х-12=64

-2х-12=64

-2х=64+12

-2х=76

х=-38