Укажіть кількість натуральних чисел, менших від кореня рівняння (10,63+x)-3,63=12,89


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Настя.

Ответ:

(10,63+x)-3,63=12,89

10,63+х-3,63=12,89

х=12,89-10,63+3,63

х=5,89

Ответ: х= 5,89

ПРОВЕРКА

(10,63+5,89)-3,63=12,89

12,89=12,89