знайдіть три числа, якщо перше число на 4,09 менше від другого, третє більше за друге на 1,93, а

сума перших двох чисел більше за третє число на 274/10

Ответы на вопрос

Отвечает Малюкевич Александра.

Ответ:х - перше число

х + 4,09 - друге число

(х + 4,09 + 1,93) - третє

х + (х + 4,09) = (х + 4,09 + 1,93) + 274/10

2х + 4,09 = х + 4,09 + 1,93 + 27,4

х = 4,09 - 4,09 + 1,93 + 27,4

х = 1,93 + 27,4 = 29,33 (перше)

29,33 + 4,09 = 33,42 (друге)

33,42 + 1,93 = 35,35.

Відповідь: 29,33; 33,42; 35,35.