Паралельне перенесення задано формулами х = x-1,g' =y - 2. Знайдіть координати: а) точки, в яку

переходить точка (-3; -1); б) точки, образом якої є точка (4: -2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:   a ) А'( - 4 ;- 3 ) ;  б ) А( 5 ; 0 ) .

Пошаговое объяснение:

    Уважно переписуй умову завдання !

  #       { x' = x - 1 ,

           { y' = y - 2 ;

    a )   A (- 3 ;- 1 )  -----> A'( x' ; y' ) ;

          { x' = - 3 - 1 ;      ⇒   { x' = - 4 ;

          { y' = - 1 - 2 ;            { y' = - 3 .   Отже , точка А'( - 4 ;- 3 ) .  

    б ) А( х ; у ) ----->  A'( 4 ;- 2 ) ;

            { x' = x - 1 ,     ⇒    { 4 = x - 1 ,        ⇒    { х = 5 ,

             { y' = y - 2 ;          {- 2 = y - 2 ;              { y = 0 .  Отже , А( 5 ; 0 ) .