Помогите пожалуйста нужен полний ответ паралельне перенесення здається формулами х1=х+5, у1=у-3

точка А при цьому переходить у точку В знайдіть координати точки А якщо В(8;-3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Даник.

Ответ: Для знаходження координат точки А, нам потрібно використати обернені формули паралельного перенесення. Обернені формули допоможуть нам знайти координати початкової точки (точки А), якщо ми знаємо координати кінцевої точки (точки В) та вектор паралельного перенесення.

З формул паралельного перенесення х1 = x + a та у1 = y + b, ми бачимо, що вектор паралельного перенесення має координати (a, b). Так як точка В отримана з точки А після паралельного перенесення, то вектор, що його потрібно застосувати до точки В, є протилежним до вектора, який було застосовано до точки А.

Тому ми можемо знайти вектор, що було застосовано до точки А, шляхом множення вектора, що було застосовано до точки В, на -1.

Таким чином, ми маємо наступні кроки:

Знайти вектор, що був застосований до точки В:

a = 5 (так як x1 = x + 5)

b = -3 (так як y1 = y - 3)

Тому вектор, що був застосований до точки В, має координати (5, -3).

Знайти вектор, що був застосований до точки А:

Множення вектора, що був застосований до точки В, на -1 дає нам (-5, 3).

Тому вектор, що був застосований до точки А, має координати (-5, 3).

Застосувати вектор, що був застосований до точки А, до координат точки В, щоб знайти координати точки А:

x = 8 - 5 = 3

y = -3 + 3 = 0

Тому координати точки А дорівнюють (3, 0).

Отже, координати точки А дорівнюють (3, 0)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Радченко Никита.

Ответ:

А (3;0)

сподіваюсь, що допоміг