Помогите пожалуйста!!!!!!!! периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 36 см, а його бічна

сторона на 3 см більша за основу. знайдіть висоту трикутника проведену до основи​

Ответы на вопрос

Отвечает Тубатова Кристина.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

x-бічні, (x-3)-основа

2x+x-3=36

x=13

основа буде і медіаною і висотою

висота це катет

висота=sqrt(169-25)=12