Зробіть пж задачу: З однієї станції в одному напрямі вирушили два поїзди. Один рухався зі

швидкістю 64,7км/год, а другий-56,9км/год. Яка відстань буде між ними через 1,4 год після початку руху? Допоможіть просто я не вмію розв'язувати задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

1) 64,7 - 56,9 = 7,8 (км/ч) - скорость опережения одного поезда (или отставания другого);

2) 7,8 · 1,4 = 10,92 (км) - расстояние между поездами через 1,4 часа.

Выражение: (64,7 - 56,9) · 1,4 = 10,92.

Ответ: 10 км 920 м.