З однієї станції в одному напрямі вирушили два поїзди. Один рухався зі швидкістю 64,8 км/год, а

другий—56,7 км/год. Яка відстань буде між ними через 1,6 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Валерия.

Ответ:

64,8 - 56,7 = 8,1 (г) - швидкість віддалення.
8,1 * 1,6 = 12,96 - відстань через 1,6 год.
Відповідь: 12,96 км.

Пошаговое объяснение: