5. Знайдіть значення виразу: 5(6х-3у)-5(2х-у), якщо 2х-y=3,1.Дам 15 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Марвина Мая.

Ответ:

5(6х-3у)-5(2х-у)=30х-15у-10х+5у=20х-10у=10(2х-у)

Если 2х-у=3,1, то 10*3,1=31