Обчисліть об’єм конуса, висота якого 9 см, а радіус основи 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

V=75n (cм^3)

Пошаговое объяснение:

Конус

h=9 cм

r=5 cм

V=?

V=(n×r^2×h)/3

V=(n×5^2×9)/3=n×25×9/3=75n (cм^3)