Знайти площу і параметр прямокутника ,якщо ширина його 3см, а довжина -у 2 рази більша ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бекежанова Жибек.

Ответ:

3×2=6см

(6+3)×2=18см периметр

6×3=18 см² площадь

Пошаговое объяснение:

ответ:18см периметр ;18 см² площадь