Сторона квадрата 6см. чому дорівнює площа прямокутника ,якщо вона становить ⅔ площі квадрата​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухін Руслан.

s _{k} =  {a}^{2}  = 6 {}^{2}  = 36 \:  \: cm {}^{2}  \\ s _{p} =  \frac{2}{3} s _{k} =  \frac{2}{3}  \times 36 = 2 \times 12 = 24 \:  \:  {cm}^{2}