Сторони прямокутника дорівнюють 17 дм і 19 см. Знайди площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лупашина Майя.

Відповідь:

3 230 см² або 323 дм²

Покрокове пояснення:

Ось формула, щоб знайти площу прямокутника:

S = a · b

Рішення:

Спочатку переведемо дм в см т. к. в 1 дм = 10 см, то:

17 дм = 170 см

1) 170 · 19 = 3 230 (см²) = 323 (дм²) - площа прямокутника