Знайди сумму, доданками якої є числа:обернене та протилежне числу 2,6


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Саша.

\frac{1}{2,6}+(-2,6)=\frac{10}{26} +(-\frac{26}{10} )=\frac{5}{13}-\frac{13}{5}=\frac{5*5-13*13}{65}=-\frac{144}{65}    =-2\frac{14}{65}.