Трикутник рівнобедрений, основа Ac=12 см а висота проведена до основи BD=8 см, як знайти бічну

сторону!?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

АС=12 см, ВD=8 см,

Найти : АВ - ?

так як трикутник рівнобедрений то АВ = ВС згідно т. Піфагора з трикутника АВD маємо

АD = АС : 2 = 12 : 2 = 6 см

знайдемо бічну сторону

АВ =√(АD² + ВD²) = √(6² + 8²) = √(36 + 64) = √100 =10 см