До магазину завезли 356,5 кг фруктів. Другого дня продали у 1,5 рази більше фруктів, ніж першого.

Скільки фруктів про-дали за другий день, якщо за третій день продали 101 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

1-й день - х кг

2-й день - 1,5х кг - ?

3-й день - 101 кг

Всего 356,5 кг фруктов

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + 1,5х + 101 = 356,5

2,5х = 356,5 - 101

2,5х = 255,5

х = 255,5 : 2,5

х = 102,2 (кг) - продано в первый день

1,5х = 1,5 · 102,2 = 153,3 (кг) - продано во второй день

Ответ: 153 кг 300 г.