Чому дорівнює різниця арифметичної прогресії (an) ,якщо а1=2,а6= 22?


Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: а1= 2  а6 = 22

Найти: d - ?

а6= а1 + 5d

22= 2 + 5d

-5d= 2 - 22

-5d= - 20

d= -20 : (-5)

d = 4