З ділянки зібрали820 кг овочів.Моркви зібрали 2/5,а буряків -3/4від всіх овочів.Скільки усього

кілограмів моркви і буряків зібрали з ділінки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Аделина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

820×2/5=820÷5×2=328кг морквы

820-328=492 кг остаток

492×3/4=492÷4×3=369кг буряка

328+369=697кг моркви и буряка собрали с дилянки