ЗАДАЧА: В школі навчається 435 учнів, а кількість дівчат дорівнює 0,6 від кількості учнів. Скільки

хлопців навчається в школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

174

Пошаговое объяснение:

435 * 0,6 = 261 - кількість дівчат

435 - 261 = 174 = кількість хлопців

або:

1 - 0,6 = 0,4 - частина хлопців-учнів

435 * 0,4 = 174