Допоможіть будь ласка!Катруся задумала деякий дріб, який спочатку збільшила на 64/72, а потім - ще

на 86/72. У резульнаті отримала 7. Яке число задумала Катруся

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Крiстiна.

1) 64/72+86/72=150/72= 2 6/150

2)7- 2 6/150=4 144/150 число, которое задумала Катруся

Ответ: 4 144/150