У прямокутному трикутнику один із кутів =60°, А катет, який лежить проти нього, дорівнює 6√3 см

Знайдіть невідомі сторони і кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Крiстiна.

Пошаговое объяснение:

АВС ; <С=90 градусов <В=60 градусов

АС=6корень3 см

ВС=? АВ=?

sin<B=AC/AB

AB=AC:sin<B=6корень3 : sin60=

=6корень3 :корень3 /2=

=6корень3 ×2/корень3 =12 см

<А=90-<В=90-60=30 градусов

Катет лежащий против угла 30 равен половине гипотенузе :

ВС=АВ:2=12:2=6 см

Ответ : ВС=6 см; АВ=12 см