Радіус кола діаметр якого дорівнює 1м


Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Алексей.

Ответ:

Радіус кола, діаметром 1м, дорівнює 0,5 м

Пошаговое объяснение:

На малюнку зображено коло з центром в точці О.

  • Відрізок, що сполучає центр кола з будь-якою точкою кола, називають радіусом (позначено буквою r)

АО=ОВ=r - радіус кола.

  • Відрізок, що сполучає дві точки кола, називають хордою.

CD - хорда.

  • Хорду, що проходить через центр кола, називають діаметром (позначено буквою d).

АВ - діаметр.

  • Діаметр кола удвічі довший за радіус

\boxed {\bf d = 2r}

Так як за умовою d=1 м, то радіус r буде дорівнювати:

\bf r =  \dfrac{d}{2}  =  \dfrac{1}{2}  = 0,5 (м)

Відповідь: r=0,5 м

#SPJ1