Яка з точок належить графіку функції y= 3x-6​


Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Лілія.

Ответ:

Надіюсь це те що потрібно.


Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

-3x=-6

-3x+6=0

-x+2=0

x-2=0