Знайдіть S10 - суму десяти перших членів арифметичної |прогресії (а,), якщо а1=7, а10=15​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Sn=(a1+an)*n/2

Sn=(7+15)*10/2=110