Обчисли площу повної поверхні циліндра. Висота якого 14 см а радіус основи 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Естаулетов Жасулан.
S (повн. пов.) = 2 S (осн) + S (бічн. пов.)
S (осн) = πr²= π* 5²=25π см²
S (бічн. пов.) = h*l
l=2πr= 2π*5=10π см²
S(бічн. пов.) = 14*10π=140π см²
S(повн. пов.) = 2*25π + 140π = 190π см²